Individuele tornooien U15/U18/U21+


Uitslagen en Verslagen

December 2018:

Open Bekers van Gent

Maart 2018:

Bekers van Deinze

Februari 2018:

Belgisch Kampioenschap Jeugd te Antwerpen
Provinciaal Kampioenschap Jeugd te Aalter

November 2017:

Grand Prix senioren te Den Haag (NL)

Oktober 2017:

Wereldkampioenschap junioren te Zagreb (KroatiŽ)

Augustus 2017:

European Cup junioren te Arad (RoemeniŽ)

Juli 2017:

European Cup junioren te Gdynia (Polen)

Mei 2017:

European Cup junioren te Kaunas (Litouwen)

Maart 2017:

Internationaler ThŁringen Pokal te Bad Blankenburg (Duitsland)

Februari 2017:

Belgisch Kampioenschap Jeugd te Herstal
European Open Women te Oberwart (Oostenrijk)
Vlaams Kampioenschap Jeugd te Tielt
Oostvlaams Kampioenschap Jeugd te Aalter

Januari 2017:

Beker der Topjudoka's te Lokeren

November 2016:

BK Seniors te Herstal

Oktober 2016:

European Cup te Malaga (Spanje)

September 2016:

Axians Internationaal Veendammer Judo Kampioenschap

Februari 2016:

Belgisch Kampioenschap Jeugd
Vlaams Kampioenschap Jeugd

November 2015:

Belgisch Kampioenschap U21+

Oktober 2015:

Flanders Judo Cup
Provinciaal Kampioenschap U21+

September 2015:

Pot Van Olen

April 2015:

European Cup Juniors, Athene, Griekenland

Maart 2015:

International Thuringia Cup, Erfurt, Duitsland
European Cups te Antalya en Uster

Februari 2015:

BK U15/U18/U21 te Brugge
RK U15/U18/U21 te Dendermonde

Januari 2015:

PK U15/U18/U21 te Aalter

November 2014:

Belgisch Kampioenschap U21+ te Brugge

Oktober 2014:

Vlaams Kampioenschap U21+ te Dendermonde
Tournoi label A" te metz (Fr)
Provinciaal Kampioenschap U21+ te Kruishoutem

September 2014:

Open van Warschau (Polen)

April 2014:

European Cadet Cup te Coimbra (Portugal)
Soeverein Cup te Lommel

Maart 2014:

U15 / U18 / U21+ te Gent
U15 te Zelzate

Februari 2014:

U15 te Izegem
BK U15/U18/U21 te Brugge
RK U15/U18/U21 te Dendermonde

Januari 2014:

PK U15/U18/U21 te Aalter
U18 te Eindhoven (NL)
U18 te Lokeren

December 2013:

U17 te Harnes (Frankrijk)

Oktober 2013:

U17 te Metz (Frankrijk)
PK Senioren te Kruishoutem

Mei 2013:

Ippon Trophy te Antwerpen
European Cadet Cup in Bielsko Biala (PL)

April 2013:

Groen-Blauw tornooi te Wachtebeke
Beker der Noorderkempen te Brecht
Soeverein Cup te Lommel
Tornooi "Freddy Van Durme" te Evergem

Maart 2013:

Bekers Van Deinze U15/U18/U21+ te Deinze
Thuringia Cup Dames U18/U21 te Erfurt (D)
Golden Cup U15/U18/U21+ te Zelzate
European Cadet Cup in Zagreb (CRO)

Februari 2013:

U18 Belgisch Kampioenschap te Herstal

Januari 2013:

U15/U18 Vlaams Kampioenschap te Herentals
U15/U18 Provinciaal Kampioenschap te Aalter

Oktober 2012:

U15/U17 Flanders Judo Cup Lommel
U15/U17 Maldegem
Provinciaal Kampioenschap Senioren
Hainaut Cup (U15/U17/U20+)

September 2012:

Pot Van Olen (U15)
Open Van Brabant (U17/U20+)
Pot Van Olen (U17/U20+)
Tornooi van de Middenkust - Bredene

Mei 2012:

Ippon Trophy Antwerpen
Open Pajot te Lennik

April 2012:

Groen-Blauw tornooi te Wachtebeke
Soeverein Cup te Lommel
Bekers van Deinze

Maart 2012:

Bekers Der Kempen te Herentals

Februari 2012:

Belgisch Kampioenschap Jeugd te Herstal
Vlaams Kampioenschap Jeugd te Herentals
Provinciaal Kampioenschap Jeugd te Aalter

Januari 2012:

Topjudoka's te Lokeren
Tornooi te Lendelede
Open Dutch te Eindhoven (Nederland)


November 2011:

Belgisch Kampioenschap Senioren

Oktober 2011:

Flanders Judo Cup
U14/U16 Tornooi te Houthalen
Hainaut Cup te Roselies
Groen-Blauw Tornooi te Wachtebeke

September 2011:

Pot Van Olen
Tornooi te Bredene

Juni 2011:

Tornooi te Venray (Nederland)

Mei 2011:

Ippon Trophy Antwerpen
Open Pajot te Lennik

April 2011:

Tornooi te Eernegem
Bekers van Deinze
Tornooi te Evergem
Tornooi te Bottrop (Duitsland)
Tornooi te Moorsele

Maart 2011:

Bekers Der Kempen te Herentals
Tornooi te Izegem

Februari 2011:

Belgisch Kampioenschap te Ronse
Vlaams Kampioenschap Jeugd te Herentals
Provinciaal Kampioenschap Jeugd te Aalter

Januari 2011:

Open Dutch te Eindhoven (Nederland)


November 2010:

Tornooi te Evergem

Oktober 2010:

Provinciaal Kampioenschap Groen-Blauw te Lokeren

September 2010:

Tornooi te Bredene
Pot van Olen

April 2010:

Tornooi te Bottrop (Duitsland)
Bekers van Deinze

Maart 2010:

Mandeltornooi te Izegem

Februari 2010:

Belgisch Kampioenschap Jeugd te Ronse
Vlaams Kampioenschap Jeugd te Herentals
Provinciaal Kampioenschap Jeugd te Aalter

Januari 2010:

Beker der Topjudoka's te Lokeren
Tornooi te Lendelede


Oktober 2009:

Provinciaal kampioenschap Groen-Blauw (CBJ)

Januari 2009:

Provinciaal kampioenschap (CBJ)


Februari 2008:

Belgisch kampioenschap (CBJ)
Regionaal kampioenschap (CBJ)
Provinciaal kampioenschap (CBJ)


November 2007:

Provinciaal Groen-Blauw tornooi te Lokeren (CBJS)

Oktober 2007:

Regionaal kampioenschap (JS)
Provinciaal kampioenschap (JS)

September 2007:

3de Internationaal tornooi te Ingelmunster (CBJS)

Februari 2007:

Belgisch Kampioenschap te Hasselt (CBJ)


Terug